Uzņēmējdarbības juridiskais nodrošinājums Latvijā

Atpakaļ 15 Мarts, 2018 Juridiskais birojs INLAT PLUS international – viena no Latvijā vadošajām kompānijām ar ilggadīgu pieredzi, kas ir orientēta uz kompleksu pieeju tiesisko uzdevumu risināšanā kā fiziskajām, tā arī juridiskajām personām. Mūsu darbības pamatprincipi – individuāla pieeja, efektivitāte un profesionālisms. INLAT PLUS international raksturo augsta atbildības sajūta par rezultātu un kompetence, kas balstās uz nepārtrauktu teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu iegūšanu. Mūsu biroja pieeja atšķiras ar īpašu uzmanību pret klientu, termiņu ievērošanu, nevainojamu apkalpošanu un visizdevīgāko cenas un kvalitātes attiecību.

Analīze un risku minimizācija

Komercsabiedrību juridiskais nodrošinājums Latvijā, kuru piedāvā INLAT PLUS international, ir katra klienta interešu vispusīga aizsardzība viņam piemērojamā veidā. Mēs nodrošinām:


Mūsu darbības priekšrocības uzņēmumu juridiskā nodrošinājumā – nevainojama tiesisko jautājumu risināšana klienta interesēs, iespējamo risku ievērošana un samazinājums.

Izdevīgums un ekonomija

Uzņēmējdarbības īstenošana Latvijā, kā arī citās Eiropas Savienības valstīs, vienmēr ir saistīta ar grūtībām juridiskajos jautājumos, savukārt paaugstinātas grūtības pakāpes uzdevumu risināšanā nav iespējama bez speciālajām zināšanām jurisprudencē. INLAT PLUS international klientiem nav nepieciešams papildus maksāt par juridiskās nodaļas darbības organizēšanu savā uzņēmumā vai izmantot dārgus juriskonsulta pakalpojumus. Mūsu juristi saskaņā ar līguma noteikumiem aizstāvēs klienta intereses arī nodokļu un biznesa vadības jautājumos. Mums ir nepieciešama profila speciālisti, lai nepārtraukti un visaptveroši sniegtu attālinātās grāmatvedības pakalpojumus. Līguma noslēgšana ar
INLAT PLUS international par attālinātās grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu ļauj:


Papildus iespējas


Ņemot vērā ilggadīgu un bagātu INLAT PLUS international speciālistu pieredzi dažādās tiesību nozarēs, mums ir visas iespējas, lai nodrošinātu:

Uzņēmumu un privātpersonu juridiskais nodrošinājums Latvijā no INLAT PLUS international puses balstās uz ilggadīgu un abām pusēm izdevīgu sadarbību. Mūsu galvenais mērķis – operatīva un profesionāla klientu interešu aizsardzība, ātra un kvalitatīva ar uzņēmējdarbību saistīto uzdevumu risināšana neatkarīgi no grūtības pakāpes.

Kontaktinformācija

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un citu interesējošo informāciju, Jūs varat vērsties pie mums zvanot vai ierodoties INLAT PLUS international birojā, kā arī rakstot uz e-pastu:

Tālrunis: (+371) 672 997 76
Mobilais tālrunis: (+371) 296 216 15
E-pasts: info@inlatplusinter.lv
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 38-612, Rīga, Latvija